City Breaki na Węgrzech

 

CITY BREAK BUDAPESZT

Położony nad Dunajem Budapeszt to największe miasto i jednocześnie stolica Węgier. Tu wyjątkowa atmosfera łączy się z wysokiej klasy zabytkami, położonymi nad srebrzystym Dunajem. To też jedno z najpiękniejszych miast w Europie, które po latach jest na nowo odkrywane przez naszych rodaków. Przecież jak mówi nasze wspólne przysłowie “Polak, Węgier - dwa bratanki”!

Co warto zobaczyć w Budapeszcie? Niekwestionowanym symbolem Budapesztu jest Parlament, uważany za jeden z najpiękniejszych budynków rządowych świata. Wspaniale wygląda zarówno z bliska, jak i z licznych punktów widokowych na Wzgórzach Gellerta i Zamkowym oraz z perspektywy rzeki - rejs stateczkiem wycieczkowym to jedna z najbardziej popularnych atrakcji Budapesztu. Warto zajrzeć również do środka i dać się oszołomić bogatym wnętrzom! Niezwykle elegancka architektura tego królewskiego miasta, jego niepowtarzalna atmosfera i genialna lokalna kuchnia to tylko kilka powodów, żeby wybrać się do Budapesztu choćby na weekend!
Czas wolny warto poświęcić chwilę na wypoczynek na termach – Budapeszt to jedyna europejska stolica położona w strefie gorących źródeł!

Brak aktualnych terminów

Na chwilę obecną nie ma dostępnych terminów na tą wycieczkę. Możesz zapytać o pakiet - stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie!