07.06.24 | Zima 2024/2025 w sprzedaży

OTWIERAMY SPRZEDAŻ NA SEZON ZIMOWY 2024/2025

Już od poniedziałku 10 czerwca wejdą do sprzedaży city breaki na kolejny sezon zimowy. Sezon ZIMA 2024/2025 obejmie terminy od początku listopada 2024 niemal do końca marca 2025 i jak zawsze przygotowaliśmy dla Was zniżki za Wczesną Rezerwację - regulamin promocji znajdziecie w zakładce Dokumenty.

W ofercie nie znajdziecie jeszcze City Breaków w Rzymie - czekamy jeszcze na kontrakty hotelowe, które w związku z nadchodzącym Rokiem Jubileuszowym 2025 są nieco bardziej skomplikowane niż zawsze! Powiadomimy Was jak tylko Rzym pojawi się w sprzedaży!

W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was dwie nowości - City Breaki w sycylijskim Palermo oraz w cypryjskim Pafos. Do oferty powróci też City Break w Porto. Dołącz do nas na jednej z naszych zimowych wycieczek!

07.05.24 | Wyższy podatek turystyczny w Lizbonie

WYŻSZY CITY TAX W LIZBONIE

Zgodnie z decyzją władz Lizbony, od 1 kwietnia został podniesiony podatek turystyczny obowiązujący turystów przyjeżdżających do miasta. Od 1 kwietnia 2024 city tax w naszych hotelach będzie wynosił 4 €/os/noc (zamiast dotychczasowych 2 €/os/noc). Z podatku w dalszym ciągu będą zwolnione osoby, które nie ukończyły 13 lat.

30.04.24 | Kody QR do Wenecji

KODY QR DO WENECJI

Od 25 kwietnia 2024 turystów przybywających do Wenecji będzie obowiązywać opłata za wstęp do miasta. Uczestnicy naszych city breaków są zwolnieni z tej opłaty, ponieważ są zakwaterowani w weneckiej dzielnicy Mestre. Jednak nawet osoby, którym przysługuje bezpłatny wstęp do Wenecji, muszą się zarejestrować i otrzymać kod QR. Na naszym blogu mamy instrukcję krok po kroku, jak to zrobić – znajdziecie ją tutaj.

06.02.24 | Zmiana systemu rezerwacyjnego

ZMIANA SYSTEMU REZERWACYJNEGO

W dniu 6.02.24 będziemy przeprowadzać zmianę systemu rezerwacyjnego z Victora na BlueVendo. W związku z tym mamy kilka ważnych informacji:

Dla Klientów:
  • Założone przez Was rezerwacje opcjonalne także zostaną niezwłocznie dodane do BlueVendo, o czym poinformujemy Was emailowo. Wszystkie rezerwacje otrzymają nowe numery, a wszystkie wpłaty zostaną przeksięgowane.
  • W dniu 6.02.24 może nie działać wyszukiwarka ofert na naszej stronie.
Dla Agentów:
  • Numer naszej oferty w MerlinX nie ulega zmianie, w związku z tym nadal możecie zakładać kolejne rezerwacje poprzez MerlinX.
  • Nasza oferta będzie możliwa do zarezerwowania przez wyszukiwarką Merlin X.
  • Stopniowo będziemy przesyłać do Was dostępy do platformy BlueVendo, gdzie po zalogowaniu również będziecie mogli zakładać rezerwacje.
  • Rezerwacje założone przed 6.02.24 znikną na listach Waszych rezerwacji w Merlinx. Zostały one przełożone do BlueVendo, a wpłaty zostały przeksięgowane. Wraz z dostępami do platformy BlueVendo prześlemy również nowe numery Waszych rezerwacji. Nie ma konieczności wysyłania Klientowi nowej umowy, ponieważ w ich treści nie następują żadne zmiany (poza wyglądem i numerem). Umowy są nadal wiążące.
  • Założone przez Was rezerwacje opcjonalne także zostaną niezwłocznie dodane do BlueVendo, o czym poinformujemy Was emailowo.

Wszystkie pytania prosimy przesyłać drogą mejlową - w ten sposób będzie nam prościej i szybciej zweryfikować Wasze zgłoszenia. Z góry dziękujemy za współpracę oraz wyrozumiałość w powyższych kwestiach.

29.01.24 | Nowy certyfikat Wielkopolskiej Izby Turystycznej

NOWY CERTYFIKAT WIT

Z przyjemnością informujemy, że mamy już certyfikat z Wielkopolskiej Izby Turystycznej, potwierdzający kolejny (32 rok!) naszej przynależności do Izby. Znajdziecie go w zakładce Dokumenty.