12.05.21 | Rowerowa Apulia. Przygoda na włoskim południu

ROWEROWA APULIA - NOWY PROJEKT Z BEZGRANIC TRAVEL

Zapraszamy na rowerową przygodę na południu Włoch w magicznej Apulii. Z nami zobaczysz ten nieodkryty region poza turystycznym szlakiem – nasze trasy wiodą przez winnice i gaje oliwne, przez niewielkie miasteczka, rezerwaty przyrody i wzdłuż błękitnego wybrzeża. W spokojnym tempie zwiedzimy najpiękniejsze zakątki Półwyspu Salento zwanego “obcasem włoskiego buta”. Wybierzemy się na degustację wina i lokalnych produktów i poznamy tajniki wyplatania tkanin na krosnach. Pojedziemy trasami, które pokona każdy Uczestnik o dobrej kondycji fizycznej, nawet jeśli jeździ na rowerze jedynie amatorsko. Gwarantujemy wspaniałe widoki, ciekawe historie, sympatyczną atmosferę i wyjazd pełen niezapomnianych wrażeń! Dołącz do nas!

26.04.21 | NOWOŚĆ! Weekendy w Polsce z dojazdem własnym

WEEKENDY W POLSCE Z DOJAZDEM WŁASNYM!

Już od dłuższego czasu pytaliście o city breaki w polskich miastach, a w ostatnim roku te pytania pojawiały się częściej. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy ofertę na city breaki w Polsce z dojazdem własnym. W ofercie znajdziecie już city breaki w Krakowie, Warszawie i Gdańsku, a w najbliższym czasie pojawią się również kolejne miasta.

Każdy program zawiera 3- lub 4-godzinne zwiedzanie z przewodnikiem, obejmujące najważniejsze zabytki. Tak jak w przypadku zagranicznych city breaków oferta oparta jest na sprawdzonych hotelach 3* o świetnej lokalizacji. Polecamy też restauracje o wyjątkowym klimacie oraz miejsca, które warto zwiedzić we własnym zakresie. Oferta przygotowana jest w pakietach dla 2 i 4 osób.

Jeśli podróżujecie w większej grupie, wybraliście inny termin, chcielibyście zarezerwować dodatkowe świadczenia lub zmienić standard hotelu, koniecznie dajcie nam znać, a przygotujemy ofertę skrojoną pod Wasze potrzeby!

15.04.21 | Nowość! Tygodniowe wycieczki do Gruzji

NOWOŚĆ - TYGODNIOWE WYCIECZKI DO GRUZJI

Z przyjemnością informujemy, że od maja polecimy do Gruzji! Polecamy Wam tygodniowe wycieczki - w programie m.in. magiczne Tbilisi, wycieczka jeepami do Kazbegi Gergeti, piękne widoki w Ananuri, wizyta stolicy gruzińskiego winiarstwa - Sighnaghi oraz wypoczynek w Batumi!

Zapraszamy na nasze wycieczki do Gruzji!

06.04.21 | NOWOŚĆ! City Breaki w Pradze

NOWOŚĆ - CITY BREAKI W PRADZE

Linie lotnicze rozwijają swoją ofertę o różne ciekawe kierunki, a my oczywiście śledzimy nowe trasy i proponujemy Wam nowości. Dlatego już od lipca polecimy do magicznej Pragi! W programie znajdą się takie miejsca jak wpisane na listę UNESCO Stare Miasto z Rynkiem Staromiejskim, kompleks zamkowy na Hradczanach oraz dawna dzielnica żydowska - pełen legend i tajemnic Josefov. Nie zabraknie czasu na rejs stateczkiem po Wełtawie, spacer przez Most Karola czy na czeskie piwo!

Zapraszamy na nasze City Breaki w Pradze!

31.03.21 | Wyjazdy w rytmie slow >>

WYJAZDY W RYTMIE SLOW

Wraz z Brianem Boninim - travel designerem z BezGranic Travel oraz jego fantastyczną ekipą zapraszamy Was na wyjazdy w rytmie slow. Będzie to okazja to poznania siebie, uważnego zwiedzania, poznania lokalnych kultur i zajrzenia wgłąb siebie. Pierwsza z naszych propozycji to Sardynia z warsztatami mindfulness. Oprócz codziennych ćwiczeń z uważności czekają na Was wycieczki rowerowe i trekkingi, warsztaty ceramiki, spływ kajakowy o zachodzie słońca, wizyty w winnicach, pyszne jedzenie zgodne z ideą slow food, zwiedzanie nieodkrytych zakątków malowniczej Sardynii i wiele innych atrakcji. Zapraszamy!