01.03.21 | Zaczynamy ostatni stopień promocji na ofertę letnią!

OSTATNI STOPIEŃ PROMOCJI NA OFERTĘ LETNIĄ

Wczoraj zakończyliśmy już II stopień promocji Wczesna Rezerwacja na oferty typu city break z sezonu LATO 2021. Oznacza to, że dziś rozpoczynamy kolejny, ostatni już stopień promocji i czekają na Was różne zniżki i korzyści. Wszyscy, którzy zarezerwują swoje wycieczki w III stopniu promocji, otrzymają zniżkę w wysokości 100 zł/os (zniżka jest już ujęta w cenie dostępnej na stronie). Ponadto Uczestnicy Programu Lojalnościowego Matimpex City Fun otrzymają dodatkową zniżkę w wysokości 3% wartości wycieczki (zniżka liczona od ceny podstawowej wycieczki, zniżka nie jest liczona od usług dodatkowych - ubezpieczeń, bagażu, itp).

Ostatni stopień promocji na oferty z sezonu letniego potrwa do wykorzystania miejsc w puli promocyjnej. Pełen regulamin promocji znajdziecie w zakładce Dokumenty.

02.02.21 | Nowa strona Matimpex Travel

NOWA STRONA WWW

Z przyjemnością prezentujemy naszą nową stronę internetową. Mamy nadzieję, że dzięki nowej stronie będzie Wam łatwiej znaleźć wymarzone wycieczki, a powinna w tym pomóc szybka wyszukiwarka.
Strona jest też w pełni responsywna, co oznacza, że powinno się Wam z niej dobrze korzystać niezależnie od urządzenia, na którym będziecie ją wyświetlać.
Zapraszamy do testowania i rezerwacji. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

01.01.21 | Zaczynamy II stopień promocji na city breaki z sezonu LATO 2021

II STOPIEŃ PROMOCJI NA OFERTĘ LETNIĄ

Wczoraj zakończyliśmy I stopień promocji Wczesna Rezerwacja na oferty typu city break z sezonu LATO 2021. Oznacza to, że dziś rozpoczynamy kolejny stopień promocji i czekają na Was różne zniżki i korzyści.
Wszyscy, którzy zarezerwują swoje wycieczki do końca lutego 2021, otrzymają:

  • zniżkę 150-200 zł/os (zniżka w zależności od kierunku, jest już ujęta w cenie dostępnej na stronie)
  • preferencyjne terminy wpłaty zaliczek

Ponadto Uczestnicy Programu Lojalnościowego Matimpex City Fun otrzymają dodatkowe korzyści:

  • dodatkową zniżkę w wysokości 4% wartości wycieczki (zniżka liczona od ceny podstawowej wycieczki, zniżka nie jest liczona od usług dodatkowych - ubezpieczeń, bagażu, itp)
  • gwarancja niezmienności ceny gratis
  • upgrade ubezpieczenia do PLUS (poza Rosją, gdzie w cenie jest ubezpieczenie MAX)
  • cena promocyjna na ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: KR 25 zł i KRCHP 50 zł

Pełen regulamin promocji znajdziecie w zakładce Dokumenty.

18.12.20 | Przedłużamy vouchery

PRZEDŁUŻAMY VOUCHERY

Ponieważ w tym roku sporo osób okazało nam wiele wsparcia i zaufania, wybierając vouchery na przyszły sezon zamiast zwrotu za odwołane wycieczki, zdecydowaliśmy, że wszystkie vouchery zostaną przedłużone do końca października 2022 Dzięki temu każdy będzie miał wystarczająco dużo czasu, aby spokojnie zaplanować następną podróż. Numer vouchera pozostanie bez zmian, a przedłużenie jest automatyczne i nie wymaga żadnych dodatkowych formalności. Każdy z Klientów otrzyma też osobą informację o przedłużeniu vouchera. Dziękujemy bardzo za zaufanie!

A jeśli tęsknicie już za choćby krótkim wypadem, to z przyjemnością informujemy, że oferta na LATO 2021 jest już prawie w całości dostępna w systemie. Zapraszamy!