06.09.21 | Nowy certyfikat Signal Iduna

CERTYFIKAT SIGNAL IDUNA 2021

Z przyjemnością informujemy, że mamy już nowy certyfikat Signal Iduna na 2022 rok. Nowa gwarancja ubezpieczeniowa obejmie osoby, które dokonały rezerwacji w terminie 18.09.21-17.09.22. Rezerwacje dokonane w terminie 18.09.20-17.09.21 będą objęte poprzednią gwarancją. Obydwa certyfikaty są dostępne w zakładce Dokumenty.

26.07.21 | Nowa strona BezGranic Travel

NOWA STRONA BEZGRANIC TRAVEL

 

Z przyjemnością prezentujemy nową stronę naszego wspólnego projektu z BezGranic Travel. Wyjazdy w rytmie slow zyskały właśnie nową oprawę :) Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie Wam do gustu i z łatwością odnajdziecie to, czego szukacie. Nową stronę możecie zobaczyć tutaj, a my już szykujemy dla Was kolejne programy!

21.06.21 | City breaki na sezon zimowy już w sprzedaży >>

ZIMA 2021/22 JUŻ W SPRZEDAŻY

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy już sprzedaż city breaków na sezon zimowy, obejmujący terminy od listopada 2021 do marca 2022. W systemie Merlin.X oraz na naszej stronie internetowej znajdziecie już część terminów, a kolejne będą pojawiać się systematycznie w ciągu najbliższego tygodnia.

Jak zwykle przygotowaliśmy promocje dla naszych Klientów. W tym roku największe zniżki sięgają aż 30% i będą zależeć od kierunku oraz terminu wycieczki. Czas trwania kolejnych stopni promocji będzie zależał od ilości sprzedanych miejsc. Aktualną cenę (zawierającą już zniżkę) zawsze znajdziecie w systemie Merlin.X i na naszej stronie.

Program Lojalnościowy Matimpex City Fun. Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy dodatkowe zniżki oraz korzyści. Szczegółowe informacje znajdziecie w Regulaminie Promocji.

Zapraszamy do wspólnego podróżowania!

12.05.21 | Rowerowa Apulia. Przygoda na włoskim południu

ROWEROWA APULIA - NOWY PROJEKT Z BEZGRANIC TRAVEL

Zapraszamy na rowerową przygodę na południu Włoch, w magicznej Apulii. Z nami zobaczysz ten nieodkryty region poza turystycznym szlakiem – nasze trasy wiodą przez winnice i gaje oliwne, przez niewielkie miasteczka, rezerwaty przyrody i wzdłuż błękitnego wybrzeża. W spokojnym tempie zwiedzimy najpiękniejsze zakątki Półwyspu Salento zwanego “obcasem włoskiego buta”. Wybierzemy się na degustację wina i lokalnych produktów i poznamy tajniki wyplatania tkanin na krosnach. Pojedziemy trasami, które pokona każdy Uczestnik o dobrej kondycji fizycznej, nawet jeśli jeździ na rowerze jedynie amatorsko. Gwarantujemy wspaniałe widoki, ciekawe historie, sympatyczną atmosferę i wyjazd pełen niezapomnianych wrażeń! Dołącz do nas!

26.04.21 | NOWOŚĆ! Weekendy w Polsce z dojazdem własnym

WEEKENDY W POLSCE Z DOJAZDEM WŁASNYM!

Już od dłuższego czasu pytaliście o city breaki w polskich miastach, a w ostatnim roku te pytania pojawiały się częściej. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy ofertę na city breaki w Polsce z dojazdem własnym. W ofercie znajdziecie już city breaki w Krakowie, Warszawie i Gdańsku, a w najbliższym czasie pojawią się również kolejne miasta.

Każdy program zawiera 3- lub 4-godzinne zwiedzanie z przewodnikiem, obejmujące najważniejsze zabytki. Tak jak w przypadku zagranicznych city breaków oferta oparta jest na sprawdzonych hotelach 3* o świetnej lokalizacji. Polecamy też restauracje o wyjątkowym klimacie oraz miejsca, które warto zwiedzić we własnym zakresie. Oferta przygotowana jest w pakietach dla 2 i 4 osób.

Jeśli podróżujecie w większej grupie, wybraliście inny termin, chcielibyście zarezerwować dodatkowe świadczenia lub zmienić standard hotelu, koniecznie dajcie nam znać, a przygotujemy ofertę skrojoną pod Wasze potrzeby!