06.02.24 | Zmiana systemu rezerwacyjnego

ZMIANA SYSTEMU REZERWACYJNEGO

W dniu 6.02.24 będziemy przeprowadzać zmianę systemu rezerwacyjnego z Victora na BlueVendo. W związku z tym mamy kilka ważnych informacji:

Dla Klientów:
  • Założone przez Was rezerwacje opcjonalne także zostaną niezwłocznie dodane do BlueVendo, o czym poinformujemy Was emailowo. Wszystkie rezerwacje otrzymają nowe numery, a wszystkie wpłaty zostaną przeksięgowane.
  • W dniu 6.02.24 może nie działać wyszukiwarka ofert na naszej stronie.
Dla Agentów:
  • Numer naszej oferty w MerlinX nie ulega zmianie, w związku z tym nadal możecie zakładać kolejne rezerwacje poprzez MerlinX.
  • Nasza oferta będzie możliwa do zarezerwowania przez wyszukiwarką Merlin X.
  • Stopniowo będziemy przesyłać do Was dostępy do platformy BlueVendo, gdzie po zalogowaniu również będziecie mogli zakładać rezerwacje.
  • Rezerwacje założone przed 6.02.24 znikną na listach Waszych rezerwacji w Merlinx. Zostały one przełożone do BlueVendo, a wpłaty zostały przeksięgowane. Wraz z dostępami do platformy BlueVendo prześlemy również nowe numery Waszych rezerwacji. Nie ma konieczności wysyłania Klientowi nowej umowy, ponieważ w ich treści nie następują żadne zmiany (poza wyglądem i numerem). Umowy są nadal wiążące.
  • Założone przez Was rezerwacje opcjonalne także zostaną niezwłocznie dodane do BlueVendo, o czym poinformujemy Was emailowo.

Wszystkie pytania prosimy przesyłać drogą mejlową - w ten sposób będzie nam prościej i szybciej zweryfikować Wasze zgłoszenia. Z góry dziękujemy za współpracę oraz wyrozumiałość w powyższych kwestiach.

29.01.24 | Nowy certyfikat Wielkopolskiej Izby Turystycznej

NOWY CERTYFIKAT WIT

Z przyjemnością informujemy, że mamy już certyfikat z Wielkopolskiej Izby Turystycznej, potwierdzający kolejny (32 rok!) naszej przynależności do Izby. Znajdziecie go w zakładce Dokumenty.

09.01.24 | Wyższy podatek turystyczny w Paryżu od 1.01.24

WYŻSZY CITY TAX W PARYŻU

Zgodnie z decyzją władz Paryża, od 1 stycznia zostanie podniesiony podatek turystyczny w całej aglomeracji Paryża. Od 1 stycznia city tax w naszych hotelach będzie wynosił 5,62 €/os/noc (zamiast dotychczasowych 2€/os/noc). Z podatku w dalszym ciągu będą zwolnione osoby, które nie ukończyły 16 lat.

22.12.23 | Wesołych Świąt!

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wesołych Świąt, spędzonych w gronie bliskich Wam osób oraz tej wyjątkowej świątecznej atmosfery oraz zdrowia, pokoju, wszelkiej pomyślności i wielu podróży w Nowym Roku 2024 życzy cały zespół Matimpex Travel!

29.01.24 | Nowy certyfikat Wielkopolskiej Izby Turystycznej na 2024

CITY BREAKI NA LATO 2024 W SPRZEDAŻY!

Z przyjemnością informujemy, że już jutro pojawią się pierwsze oferty na sezon letni 2024 obejmujący terminy od początku kwietnia 2024 do końca października 2024. Oferty stopniowo będą pojawiać się w systemie rezerwacyjnym i na stronie 

Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was zniżki za wczesną rezerwację - największe zniżki czekają na Uczestników Programu Lojalnościowego Matimpex City Fun. Regulamin promocji znajdziecie w zakładce Dokumenty. Zapraszamy!