Matimpex Travel - specjaliści od city breaków

MATIMPEX TRAVEL - PROFESJONALNY ORGANIZATOR

Ponad 30 lat doświadczenia i miano jednego z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce to gwarancja najwyższej jakości naszej oferty i wyjątkowo profesjonalnego podejścia do każdego Klienta!

Lata doświadczenia. Już od 1989 roku organizujemy wycieczki i wakacje w całej Europie. Tysiące wypoczętych i zadowolonych Klientów świadczą najlepiej o znakomitych efektach naszej pracy. Potwierdzają je również przyznane nam nagrody – w 2002 roku nasze biuro zostało uhonorowane znakiem "Dobre, bo Polskie" za "organizację i prowadzenie wycieczek po Europie Południowej". W grudniu 2007 roku otrzymaliśmy kolejny certyfikat: "Najlepsze w Polsce" za "organizację weekendów lotniczych do stolic i metropolii europejskich". Od tego czasu nie spoczęliśmy na laurach – stale doskonalimy nasze europejskie weekendy: umożliwiamy wyloty z lotnisk w całej Polsce, rozbudowujemy programy wycieczek, a także proponujemy coraz lepsze hotele. W 2011 roku zostaliśmy ponownie docenieni przez naszych Klientów certyfikatem "Najlepsze w Polsce" za "wysoką jakość weekendów lotniczych".
W 2018 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Orły Turystyki, przyznawane biurom, które cieszą się świetną opinią wśród turystów. Nagrody te są dla nas szczególnie ważne, ponieważ są przyznawane dzięki uznaniu konsumentów. 

Trzykrotnie też zdobyliśmy wyróżnienie Róża Kolumba – dwukrotnie za katalog „City Break – Więcej niż weekend” i raz za działalność w mediach społecznościowych.


Organizacje turystyczne. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 0026k, a także polisę ubezpieczeniową OC Organizatora Turystyki wydaną przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Polisa jest cyklicznie odnawiana, a aktualny certyfikat zawsze można znaleźć na naszej stronie. Od 1992 roku jesteśmy członkiem-założycielem Wielkopolskiej Izby Turystycznej. Przez długi czas współtworzyliśmy również nieistniejące już Konsorcjum Wielkopolskich Biur Podróży, zrzeszające organizatorów turystyki z naszego regionu. Od 2011 roku należymy również do Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Organizacja ta ma na celu m.in. ustalenie czytelnych praw i zasad rządzących polską turystyką oraz określenie wysokich standardów jakości obsługi turysty. To wartości, które są dla nas ważne.    
Wszystkie ważne dokumenty biura znajdziecie w zakładce Dokumenty.

 

Matimpex Travel - weekendowy specjalista. To właśnie my, już w 2004 roku, jako pierwsi wprowadziliśmy weekendy lotnicze na polski rynek! Przez wszystkie te lata zmienialiśmy i dopracowywaliśmy nasze programy, wsłuchiwaliśmy się w Wasze oczekiwania i pomysły, poszukiwaliśmy nowych kontaktów, rozwiązań i możliwości. Stopniowo wycieczki weekendowe zmieniły się w city breaki, a dziś najmodniejszy termin w światowej turystyce. Obecnie jesteśmy największym touroperatorem oferującym wycieczki typu city break, a niektóre z naszych programów są unikatowe na polskim rynku! Stoi za nami nie tylko bogactwo doświadczenia, ale również mnogość kierunków, świetna baza hotelowa oraz starannie dobrana kadra pilotów. Zobaczycie sami, że warto nam zaufać!

 

City break - dobry pomysł na szybki wypoczynek! Rzym, Barcelona, Paryż, Londyn oraz wiele innych miast to fascynujące kierunki na weekendowy wypad! Wielkie metropolie tętnią życiem przez cały rok, a każda pora roku ma swój niepowtarzalny urok. Tylko od Was zależy, jaki termin wybierzecie na swój city break! Duża część naszej oferty jest dostępna przez cały rok, choć oczywiście w sezonie zimowym zmienia się nieco, w zależności od dostępności połączeń lotniczych. Pełną ofertę naszego biura podróży znajdziecie w wielu biurach agencyjnych na terenie całej Polski oraz oczywiście na naszej stronie internetowej. Co roku, najczęściej w lutym, publikujemy także katalog z ofertą na sezon letni. 

Nie tylko city breaki

NIE TYLKO CITY BREAKI - ZOBACZ NASZE PROJEKTY I STRONY

Wycieczki grupowe z Matimpex Travel. Każdego roku organizujemy również kilkadziesiąt wycieczek dla grup na specjalne zamówienia, przygotowanych według ciekawych programów, ze świadczeniami ściśle dostosowanymi do oczekiwań Klientów. Oferty grupowe obejmują cały świat. Znajdziecie u nas wycieczki do naszych sąsiadów i pełne atrakcji city breaki w Europie, ale też oferty do dalekiej Azji czy Ameryki! Ofertę dla grup znajdziecie na specjalnie dedykowanej stronie internetowej Działu Grupowego.

 

Blog CityLove. Podróże to nie tylko nasza praca, ale też nasza pasja! Dlatego od kwietnia 2020 prowadzimy podróżniczego bloga CityLove. Znajdziecie tam m.in. ciekawostki, opowieści z podróży, anegdotki naszych Gości. Piszemy przede wszystkim o city breakach, ale nie tylko - znajdziecie tu opowieści z całego świata! Jeśli szukacie inspiracji dotyczących kolejnego wyjazdu, zajrzyjcie tam koniecznie!


Portal Noclegi u Polaków. W czerwcu 2020 roku wystartowaliśmy też z portalem Noclegi u Polaków. Na portalu znajdziecie dużo ciekawych obiektów noclegowych prowadzonych przez naszych Rodaków mieszkających w różnych częściach świata. Zapraszamy!