Program Lojalnościowy Matimpex City Fun

DOŁĄCZ DO NAS W MATIMPEX CITY FUN!

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do udziału w Programie Lojalnościowym Matimpex City Fun, który stworzyliśmy specjalnie z myślą o naszych stałych Klientach. Mamy nadzieję, że ciepło wspominacie udział w naszych wycieczkach i że z przyjemnością wybierzecie się z nami na dalsze poznawanie najciekawszych miast i miasteczek!

Uczestnikiem Programu Lojalnościowego Matimpex City Fun może zostać każdy, kto minimum dwa razy wziął udział w wycieczkach katalogowych organizowanych przez nasze biuro (z czego przynajmniej jednej w okresie od stycznia 2018 do chwili obecnej). Osoby, które były Uczestnikami naszych city breaków ponad pięć razy otrzymają status City Fun VIP, który będzie upoważniał do dodatkowych korzyści przy rezerwacji.

Aby przystąpić do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym poprosimy podanie imienia i nazwiska, maila kontaktowego oraz wycieczek, w których braliście udział. Idealne byłyby numery rezerwacji, ale możecie wpisać kierunki wraz z terminami (np. Barcelona, kwiecień 2015).

Wszystkie dane zostaną zweryfikowane przez nasz Dział Obsługi Klienta, który w krótkim czasie prześle maila potwierdzającego Uczestnictwo w Programie.

Pełen Regulamin Programu Lojalnościowego Matimpex City Fun znajduje się w zakładce Dokumenty.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500