Nasze city breaki w Norwegii

CITY BREAK OSLO

Zielona norweska stolica to doskonała mieszanka nowoczesności z przeszłością. Tętniące życiem dzielnice, street art oddający norweskiego ducha, rozległe parki, zabytkowe kamienice i malowniczy Oslofjord to tylko kilka powodów by odwiedzić norweską stolicę!

 

Co warto zobaczyć w Oslo? Oslo słynie ze średniowiecznej twierdzy Akershus, w której dziś rozlokowały się ekspozycje poświęcone militarnej przeszłości kraju. Turystów przyciąga nowoczesna Opera i bezcenne zbiory malarstwa w Muzeum Narodowym oraz w Muzeum Muncha. Do przyjemności należy spacer po Karl Johans Gate oraz Parku Vigelanda. Serca miłośników sportu z pewnością skradnie legendarna skocznia Holmenkollen. Obowiązkowym punktem podczas wizyty w Oslo jest też rejs po Oslofjordzie!

 

W czasie wolnym warto wybrać się do jednego z Muzeów na dawnej wyspie Bydgoy. Znajdziecie tu Muzeum Ludowe - najważniejszy norweski skansen oraz Muzeum Kon-Tiki i Muzeum Fram poświęcone wyprawom po dalekich morzach!

 

 

Brak aktualnych terminów

Na chwilę obecną nie ma dostępnych terminów na tą wycieczkę. Możesz zapytać o pakiet - stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie!