BezGranic Travel - zobacz nasze programy!

SLOW TRAVEL - ŚWIADOME PODRÓŻE

Turystyka slow to nie tylko modny slogan lecz cała filozofia podróżowania, oparta na uważności i świadomości własnego ciała oraz otaczającej nas przestrzeni. To turystyka oparta na szacunku do miejscowej kultury, środowiska naturalnego oraz nas samych. Wraz z Brianem Boninim - travel designerem z BezGranic Travel oraz jego ekipą chcielibyśmy Was zaprosić na wyjazdy, podczas których będziemy praktykować ideę slow tourismu. 

Wyjazdy w rytmie slow to okazja nie tylko do zwiedzania, ale też do wsłuchania się w siebie, świadomego wypoczynku i poznania lokalnych tradycji. Podczas kolejnych wyjazdów zaprosimy Was na warsztaty z uważności, medytacje i degustacje, wycieczki rowerowe i spływy kajakowe. Poznacie fantastycznych ludzi z pasją, dowiecie się czym jest slow food, przeżyjecie świadomie każdą chwilę i nauczycie się jak uważniej żyć na co dzień. Będzie też okazja, aby pozwiedzać z dala od utartych szlaków i przeżyć niezapomniane chwile!

Na wyjazdach z kategorii Adventure porwiemy Was na prawdziwą przygodę, jednak w dalszym ciągu w duchu uważności, bo przecież bycie slow niw wyklucza bycia aktywnym! Przygotowaliśmy propozycje aktywnego wypoczynku - m.in. trasy rowerowe i trekkingowe. Na wyjazdach wysiłek fizyczny połączymy z odrobiną wypoczynku, zwiedzaniem niekoniecznie głównym szlakiem oraz z degustacjami lokalnych produktów. Wkrótce pojawią sie też wyjazdy, na których adrenalina podskoczy do niebotycznych granic, a intensywnie spędzony czas pozostanie w Waszych wspomnieniach na długo.

Mamy również Pakiety tematyczne dla tych, którzy szukają wyjazdów dostosowanych do ich potrzeb.

By przejść do strony BezGranic Travel kliknij TUTAJ.