City Breaki w Holandii

CITY BREAK AMSTERDAM 

Amsterdam to największe miasto i jednocześnie stolica konstytucyjna Holandii. Położony nad rzeką Amstel i nad licznymi kanałami Amsterdam, dawniej był największym portem w kraju, a dziś jest najchętniej odwiedzanym przez turystów miastem Królestwa Niderlandów. Nic w tym dziwnego – to tętniąca życiem metropolia, która przyciąga niepowtarzalną atmosferą, nietypowymi muzeami i ciekawą historią!

Co warto zobaczyć w Amsterdamie? Tak jak cała Holandia, słynie z wiatraków i rowerów, ale ma też swoje unikatowe atrakcje, jak choćby pływający targ kwiatowy, czy Muzeum Heinekena – legendarnego holenderskiego piwa. Miasto Rembrandta, Van Gogha i Rubensa to wymarzone miejsce dla wielbicieli sztuki, a dla tych, którzy wolą spędzić czas na spacerowaniu po mieście, Amsterdam ma liczne zaułki, zabytkowe kamienice i malownicze mosty. 

W czasie wolnym warto wybrać się na rejs stateczkiem wycieczkowym po kanałach Amsterdamu. To najprzyjemniejszy sposób na zwiedzanie miasta, zwanego przecież Wenecją Północy!  

Brak aktualnych terminów

Na chwilę obecną nie ma dostępnych terminów na tą wycieczkę. Możesz zapytać o pakiet - stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie!